Nasza oferta:

  • DOM

    Lepiej się wyśpij

  • DZIECKO

    Tulimy do snu

  • HOTEL

    Wszędzie dobrze śnij

Certyfikaty

Do produkcji kołder i poduszek INTER WIDEX, Senna i SennaBaby wybieramy jedynie te surowce, które spełniają surowe wymagania humanoekologiczne. Gotowe produkty poddajemy badaniom w laboratoriach polskich i zagranicznych:

 

Tekstylia Godne Zaufania (certyfikat nr 02.0.6894 Hohenstein)

zbadano za zgodność z Oeko-Tex Standard 100, klasa I (produkty certyfikowane w klasie I spełniają najostrzejsze kryteria badania – muszą być bezpieczne także dla wrażliwej skóry niemowląt), wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka (m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich).

Więcej informacji o certyfikacie na: http://www.oeko-tex.com

 

 

Bezpieczny dla dziecka - certyfikat nr 196/AC 017:

- kołdry i poduszki INTER WIDEX, Senna i SennaBaby nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia dziecka, gwarantując bezpieczne mikrośrodowisko i prawidłowy rozwój dziecka,
- wymagania do certyfikacji zbudowane na podstawie wymagań prawnych krajowych i zagranicznych oraz dostępnych publikacji dotyczących substancji szkodliwych.

 

 

 

 

Badanie w Laboratorium Badań Produktów Leczniczych i Weterynaryjnych w Systemie Jakości GMP - badania przeprowadzono w celu określenia potencjalnego działania uczulającego. Wyniki badań potwierdzają, że produkowane przez INTER WIDEX kołdry i poduszki nie powinny stwarzać ryzyka wystąpienia reakcji uczuleniowej u człowieka.

Copyright 2010 © Senna.pl